כללי

חנות פרחים בפתח תקווה

חנות פרחים ולא רק,Say Flowers מציעה ללקוחותיה להגיע לחנות ולהתרשם ממגוון הרעיונות למתנות לכל אירוע מקטן ועד גדול. כל אירוע שלכם מקבל אצלנו תשומת לב,דיוק וטריות יום יומיים. באם תרצו להפתיע את יקירכם בזר פרחים,נבחר עבורכם את הזר היפה והיוקרתי ביותר ממיטב הפרחים בחנות, ארוז באריזה יפה ומיוחדת במינה.

ליום הולדת תוכלו לבחור בין זר פרחים לבין זר בלונים או סטנד בלונים מיוחד לכבוד המאורע,בין דובי מנגן או עציץ פורח. יש אפשרות להכין לאירוע המרגש סידור מתוק שעשוי כולו מסוכריות שוקולד טעימות ביותר או סידור פרחים בסלסילה.

ללידת תינוק או תינוקת תוכלו לבחור בין מספר רב של מתנות: סלסלאות פרחים, סידור מתוק ליולדת, סידור טיטולים מיוחד במינו: בצורת ינשוף, רכבת ,מכונית ועוד,לבין זר בלונים מרגש עם בלוני מוצץ, בלוני עגלה ובלוני איחולי מזל טוב. כל מה שתבחרו, אנחנט מבטיחים שתצאו נשכרים מהמתנה.

בחנות הפרחים שלנו Say Flowersשמים דגש רב על טריות הפרחים ועל כן הם נמצאים במקרר ענק שמותקן בחנות. בנוסף אנחנו בחנות שומרים על טריות טריות סוכריות השוקולד, מהם מרכיבים סידורים מתוקים מהממים וטעימים. הסוכריות של השוקולד מאחוסנות במקרר. בנוסף בחנות הפרחים Say Flowers שמים דגש רב על טיפול בכל הצמחים והעציצים עד למכירתם. חשוב לנו שכל לקוח יקבל עציץ מטופח וחזק,שיוכל להמשיך ולטפח בהמשך בביתו. דבר אחרון והחשוב ביותר הוא מתן שירות אדיב ומקצועי לכל לקוח ולקוח. השוזרות שלנו יתאימו לכם את המתנה המושלמת והמיוחדת ביותר לכבוד המאורע.

חשוב לציין שהחנות שלנו Say Flowers מעצבת אירועים מכל הסוגים כגון: הצעת נישואין, בריתה,ברית מילה,חתונה,בר המצווה ובת המצווה,ימי הולדת. עיצוב האירועים מותאם לפי דרישות הלקוח. יש אפשרות לעצב את המאורע עם סידורי פרחים מהממים או סידורי בלונים מרהיבים. יש אפשרות לעשות הפרחת בלונים.

כל מה שתרצו תוכלו למצוא במקום אחד – חנות הפרחים Say Flowers.