כללי

מתנות מיוחדות ליולדת בפתח תקווה

בחנות רחבת ידיים שנקראת Say Flowers תוכלו למצוא מתנות מיוחדות במיוחד לכבוד הלידה של הבת זוג שלכם, מתנות לידה לחברה או לאחות. רק בSay flowers תמצאו מגוון מתנות לאירוע מרגש שאין כמוהו – הלידה.

בחנות שלנו תמצאו זרי פרחים מרהיבים, סלסלאות פרחים מיוחדות שלא מצריכות אגרטל ומומלצות מאוד למשלוחים לבתי החולים, בהם איו כמעט אגרטלים.הפרחים טריים מאוד ונשמרים בחנות בתוך מקרר ענק.לכל יולדת נתאים זר או סידור פרחים בהתאם למין התינוק. במידה והיולדת ילדה בת, נשזור לה זר בצבעים של ורוד ולבן ובמידה והיולדת ילדה בן נשזור לה זר בצבעים של סגול ולבן או כחול ולבן.

כמו כן ניתן למצוא אצלנו סידורי שוקולדים מיוחדין בתוך תיבות עץ. סידור השוקולד מורכב משוקולד איכותי ביותר, שנשמר במקרר על מנת לשמור על טריותו.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו שי ייחודי שאין כמוהו – סידור טיטולים בצורת ינשוף, דובי רוכב על אופניים, סידור טיטולים בצורת מכונית או רכבת שהקטר שלה הוא הדובון.

מתנה מרגשת נוספת ליולדת שנוכל להמליץ עליה היא סידור בלונים מכל מיני סוגים וגדלים עם איחולים של מזל טוב ללידת בן או בת.מתחת לסידור בלונים מונחת משקולת על מנת שהבלטנים יוכלו לעמוד לצידי מיטת היולדת.

מתנה נוספת שתמצאו בחנות שלנו היא בובת פרווה בגדלים שונים שעליה רשומים איחולי מזל טוב ללידה. בובות הפרווה הן איכותיות במיוחד וחלקן אף מנגנות או מוארות ע"י לחיצה.

רק בחנות Say Flowers תמצאו מגווןגדול במיוחד של מתנות ליולדת. רק בחנות הפרחים, המתנות והבלונים, תמצאו את המתנה המיוחדת ביותר עבור היולדת.

לכל שאלה בירור והזמנה נשמח לעזור בטלפון 1-700-555-007 או 052-2590410