כללי, מאמרים

פרחים בפתח תקווה

במרכז העיר פתח תקווה תוכלו למצוא חנות פרחים מיוחדת במינה שנקראת Say Flowers.החנות מרווחת ומוארת ותוכלו למצוא בה זר פרחים לכל אירוע.

Say Flowers מציעה מגוון זרים קטנים, בינוניים וגדולים. תוכלו למצוא אצלנו פרחים מכל הסוגים והמינים: ורדים, חרציות, חרציות ראש, ליליות, שושן צחור, ועוד. אנחנו ב-Say Flowers מקפידים מאוד על טריות הפרחים, ייחודם והטיפול בהם עד למכירתם. הפרחים נשמרים במקרר גדול עד למכירתם. השוזרת מתאימה לכל לקוח את הזר שמתאים לו לפי צרכיו. רק ב- Say Flowers תמצאו זרי כלה ייחודיים, סידורים לשולחנות אירועים, זרים לימי הולדת, זרים להולדת הבן או הבת.בנוסף תוכלו למצוא אצלנו סידורים לחופה וקישוט החופה עצמה.ב- Say Flowers אנחנו מלווים אותכם גם ברגעי השמחה וגם ברגעי העצב. תוכלו למצוא אצלנו זרי אבל עגולים ללוויה.

לתינוקת שרק נולדה נמליץ לקחת סלסילה עם פרחים בגוונים של ורוד ולבן. לתינוק שרק נולד אפשר להכין סלסילה של פרחים בגוונים של כחול ולבן או סגול ולבן. לבחורה צעירה ניתן זר לבבי עם פרחים בגוונים של ורוד, אדום או סגול. לאשה תמצאו אצלנו זר אדום מרשים של ורדים עם חצאיות מיוחדות. כל זר עטוף ברשת יוקרתית ובניילון שמקנים לו מעטפת מושלמת וחגיגית לכבוד המאורע.

Say flowers – אצלנו הייחודיות, הטריות והשירות במקום הראשון

התקשרו עוד היום 1-700-555-007